4 februari 2026 | Dossier: Ledennieuws,

Belgische pet-reuzen bundelen krachten: Group Depre neemt CéDé over van Laroy Group

De Belgische huisdierensector is een strategische samenwerking rijker. De familiebedrijven Laroy Group en Group Depre slaan de handen ineen voor een verregaand partnership op het gebied van vogel-, knaag- en hobbydierenvoeding. Meest opvallende nieuwsfeit binnen deze deal is de overname van eivoer-specialist CéDé NV door Group Depre.

group depre laroy group

De reden voor deze krachtenbundeling is een duidelijke verdeling van expertise. In een steeds competitievere markt zocht Laroy Group een partner met de nodige schaalgrootte en moderne automatisering voor de productie van haar succesvolle voedingsmerken.

  • Group Depre wordt de vaste productiepartner voor de vogel-, knaag- en hobbydierenvoeding van Laroy Group. Het bedrijf breidt hiermee zijn portfolio van productiefaciliteiten verder uit, waaronder de overgenomen bakkerij van CéDé in Evergem.

  • Laroy Group gaat zich volledig focussen op waar ze sterk in zijn: de commercialisering, marketing en distributie van merken. Ze blijven eigenaar van het merk Witte Molen en de bijbehorende lijnen zoals PUUR en Expert.

    Overname CéDé

    Als onderdeel van het partnership gaat CéDé NV over in handen van Group Depre. Hoewel de productie naar Depre gaat, blijven beide partijen het merk CéDé verdelen.