‘This is the momèèènt’, zingt René Froger op de radio. En dat klopt ook, want de beursvloer van de Dibevo-Vakbeurs is voor 98% gevuld. Er zijn nog een paar vierkante meters beschikbaar voor bedrijven die hun producten willen laten zien aan ruim 4.000 huisdierprofessionals. Wil je meeliften op de grootste vakbeurseditie tot nu toe? Dan is dit het moment!
Voor exposanten: zichtbaarheid en volop aanloop
Met 14.500 m² beursvloer – 30% meer dan in 2023 – biedt de beurs dit jaar meer ruimte, meer bezoekers en meer kans op resultaat. De sfeer is gemoedelijk, de catering is gratis en de beursaanbiedingen trekken volop aandacht. Kortom: ideale omstandigheden om contacten te leggen én zaken te doen. Meer weten? Ga dan vandaag nog naar dibevovakbeurs.nl.
Voor bezoekers: dit mag je niet missen
- 14.500 m² beursvloer, 30% groter dan 2023; dus meer te zien, en meer te scoren.
- Gratis eten en drinken bij de cateringpunten; alle tijd dus om bij te praten en deals te sluiten.
- Nieuwe producten spotten voor extra aanloop én omzet in je zaak
- Oergezellige sfeer en 4.000+ collega’s om ideeën mee uit te wisselen.
- Kans op een ultiem feel good-moment door een complimentenmaker
- En natuurlijk: onweerstaanbare beursaanbiedingen
Tickets alleen in de voorverkoop
Tickets zijn uitsluitend vooraf verkrijgbaar via dibevovakbeurs.nl. Ben je lid van Dibevo? Dan heb je via e-mail een link ontvangen waarmee je twee gratis kaarten kunt bestellen.